O nás

HUMANex

V HUMANex-u se zaměřujeme na poskytování nejkvalitnějších služeb na trhu. Díky našemu pro-klientskému přístupu se k nám zákazníci, po tom jak naše služby vyzkouší, opakovaně vrací. Úspěch každé firmy a jednotlivce závisí zejména na jejich partnerech, a právě proto vznikla společnost HUMANex. Naším hlavním cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich partnerů, která zabezpečuje spolupráci na nejvyšší úrovni.

O nás

Hodnoty

Pro-klientský přístup

Komunikace mezi klientem a dodavatelem služby je nejdůležitější prvek spolupráce. S klientem udržujeme kontakt nepřetržitě a řešíme všechny jeho podněty okamžitě. Neustále se posouváme dopředu a inovativně zlepšujeme naše služby. U nás je zákazník na prvním místě a k tomu přizpůsobujeme celý chod společnosti.

Win-win

Nejdůležitější součást naší společnosti jste Vy – náš partner. Vaším hlavním zájmem je poskytovat Vašim klientům kvalitní služby a naším zájmem je Vám takovéto služby zabezpečit. Strategie win-win byla rozvinuta v 80-tých letech na Harvardu a při vzniku HUMANex-u se stala nejvýznamnější hodnotou naší společnosti.

Flexibilita

Potřeby našich klientů se liší, a proto každému klientovi přizpůsobujeme způsob práce, poskytované služby a servis. Díky tomu jsme schopní poskytovat služby ušité na míru.

Naše mise

Poskytovat našim klientům prvotřídní sužby a našim zaměstnancům možnosti ideálního zaměstnání, vzdělávání a personálního rozvoje.

Naše vize

  • Být jedničkou v poskytování služeb pro hotely na Slovensku a významným hráčem při poskytování služeb pro hotelový průmysl v Evropě.
  • Být spolehlivým partnerem našich klientů a lídrem v inovacích a kvalitě poskytovaných služeb.
  • Poskytovat našim zaměstnancům benefity, vzdělávání a možnost osobního rozvoje.